Nejlepší kurzy - EXCHANGE s.r.o.

Nejlepší kurzy - Exchange s.r.o. - Směnárna pro Čechy

Nabídka směnárny Exchange

Tipy pro klienty

Otevírací doba

Po 9:00 - 20:00
Út 9:00 - 20:00
St 9:00 - 20:00
Čt 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
So 9:00 - 20:00
Ne 9:00 - 20:00

Devizové obchody

Po-Pá 9:00 - 17:00

Kontaktní spojení

zelená linka: 800 22 55 88
pevná linka: 222 700 890
fax: 226 258 379
e-mail: exch@nge.cz

Ilustrační foto

Staňte se VIP klientem a získejte VIP kartu výhod

Jaké získám výhody s VIP KARTOU?
Jakmile získáte kartu VIP, můžete ji využít při každém dalším nákupu nebo prodeji cizí měny. Automaticky získáte zvýhodněný VIP kurz, bez ohledu na množství nakupované nebo prodávané měny. Zároveň získáte nárok být obslouženi na přepážkách samostatného VIP oddělení, jehož vchod je z ulice Kaprova. VIP klientům je k dispozici větší množství pokladníků, pokladních přepážek a diskrétních boxů, kde nejsou obsluhováni běžní klienti ani turisté a čekací doby pro VIP klienty jsou tak výrazně kratší.

Popočka pro VIP klientyVchod pro VIP klienty

Směnárna Exchange

pobočka pro VIP klienty

Kaprova 15

Jak se stát VIP klientem a získat VIP KARTU výhod?
Stálým a věrným klientům směnárny Exchange s.r.o. poskytujeme tzv. VIP kartu, která je opravňuje získat zvýhodněný VIP kurz na všechny budoucí hotovostní operace.
Zařaďte se mezi VIP klienty i Vy, je to snadné.
Stačí pouze splnit jednu z těchto dvou podmínek:
  1. uskutečnit jeden obchod v objemu nejméně 100 000 Kč, přičemž nezáleží, zda cizí měnu nakupujete nebo prodáváte; transakce bude automaticky provedena zvýhodněným VIP kurzem a bude vám automaticky vystavena karta VIP klienta, nebo
  2. předložit doklady (tzv. odpočty) prokazující výměnu v celkovém objemu nad 50 000 Kč v období posledních 12 měsíců.
Rovněž všichni naši devizoví klienti, kteří mají uzavřenou platnou Rámcovou smlouvu o devizovém obchodování, se stávají automaticky též VIP klienty a je jim vystavena karta VIP klienta.
Servis pro VIP klienty a profesionální přístup
VIP přepážkyVážíme si všech klientů, kteří využívají našich služeb a naším cílem je jejich maximální spokojennost.
Profesionální personál
Naše klienty obsluhuje tým zkušených pracovníků proškolený Českou národní bankou na čtyřech pokladních přepážkách a dvou diskrétních boxech v oddělených klimatizovaných prostorách pro VIP klienty.
Monitoring
Všechny naše prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Proto, pokud máte pocit, že směna neproběhla tak jak měla, můžete se obrátit na naše pracovníky a ti prověří průběh transakce i několik dní zpětně.
Automatická identifikace
Nezapomeňte si s sebou vzít průkaz totožnosti, na kterém je vaše fotografie. Pro výměny v objemech od 1 000 EUR je prokázání totožnosti povinné a bez ní vám nebude směna provedena.
Můžete se ale prokázat osobním dokladem i pro menší částky. Vaše údaje budou uloženy společně s provedenou transakcí a v případě např. reklamace bude možné se s vámi spojit. Klienti, kteří se prokáží VIP kartou, jsou automaticky identifikováni při každé transakci (tato identifikace nenahrazuje prokázání totožnosto osobním dokladem). Jakékoliv řešení dotazů, problémů nebo dodatečný tisk ztracených odpočtů je pak otázkou několika minut.
Rychlé odbavení vyvolávacím systémem
Najednou můžeme obsluhovat až šest klientů. Pro větší pohodlí bez front dostane každý klient při vstupu pořadové číslo, které je následně dle pořadí a druhu služby vyvoláno tak, aby byli klienti odbaveni co nejrychleji v ideálním pořadí.
Vyvolávací systém
Nejlepší kurzy směnárny Exchange | Měnový kalkulátor | Platné bankovky | Kontakt
Partnerské weby:Exchange.czKolik.czExchange-valuty.czExchange-devizy.czExchange-VIP.czPlatby-do-zahraničí.cz
Copyright © 2010-2015 OKsoftware|Webmaster|Tento server používá soubory cookie. Pro více informací klikněte zde.