Nejlepší kurzy - EXCHANGE s.r.o.

Nejlepší kurzy - Exchange s.r.o. - Směnárna pro Čechy

Nabídka směnárny Exchange

Tipy pro klienty

Otevírací doba

Po 9:00 - 20:00
Út 9:00 - 20:00
St 9:00 - 20:00
Čt 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
So 9:00 - 18:00
Ne 9:00 - 18:00

Otevírací doba ve dny svátků:
9:00 - 18:00

Devizové obchody

Po-Pá 9:00 - 17:00

Kontaktní spojení

zelená linka: 800 22 55 88
pevná linka: 222 700 890
fax: 226 258 379
e-mail: exch@nge.cz

Ilustrační foto

Individuální kurzy pro devizové obchody

Podmínky pro získání INDIVIDUÁLNÍHO KURZU
Devizový kurzovní lístek směnárny Exchange s.r.o. je vždy orientační. Všem devizovým klientům s platnou Rámcovou smlouvou o devizovém obchodování, kteří požadují nákup či prodej cizí měny prostřednictvím převodu mezi bankovními účty, bude nabídnut obchodníkem individuální kurz při sjednání podmínek služby.
Individuální kurz získá devizový klient na bezplatné zelené lince 800 22 55 99 po sdělení svého klientského čísla a požadavku na nákup nebo prodej cizí měny formou devizového obchodu.
Individuální kurzy jsou oboustranně závazné. Je možné je sjednat maximálně dva dny před vypořádáním devizového obchodu. Bezhotovostní obchody jsou zpravidla vypořádány v průběhu pouhých pěti minut. O přesném termínu vypořádání informuje klienta obchodík při sjednání služby.
Chcete výhodný kurz na hotovostní operaci?
bankovkyZ důvodu minimálního rozpětí našich nákupních a prodejních kurzů neposkytujeme klientům individuální kurzy pro hotovostní operace. Avšak naši stálí klienti, devizoví klienti a klienti, kteří vymění větší objem valut, získají automaticky nejvýhodnější VIP kurz na požádání po splnění předepsaných podmínek. Bude jim vystavena karta VIP klienta, která jim zajistí nejvýhodnější VIP kurzy na všechny budoucí hotovostní směny bez ohledu na objem transakce. Odbavení proběhne na samostatné pobočce v ulici Kaprova 15, vybavené čtyřmi přepážkami, dvěma diskrétními boxy a systémem pro vyvolávání klientů dle pořadí, ve kterém přišli, aniž by museli stát nepohodlné fronty.
Ale i pro zájemce o hotovostní směny, kteří nejsou devizovým ani VIP klientem, má směnárna Exchange s.r.o. připravené příjemné překvapení. Tím je slevový kupón, který si mohou vytisknout všichni návštěvníci internetových stránek směnárny a který je, po předložení kupónu v průběhu směny, opravňuje získat VIP kurz na všechny transakce v objemu od 1 000 Kč.
Předložení slevového kupónu umožní klientům dosáhnout na nejvýhodnější hotovostní směnné kurzy VIP, aniž by museli splnit podmínky pro držitele VIP karet. Nemusí tedy uskutečnit operaci v hodnotě alespoň 100 000 Kč nebo uskutečnit a doložit tři směny v celkové hodnotě alespoň 50 000 Kč.
Slevový kupón je určen vždy pro jednu transakci a zákazník jej musí odevztat obsluze pro statistické účely. Slevový kupón je zcela anonymní. Zákazník ale vždy musí umožnit povinnou identifikaci při obchodech v hodnotě 1 000 EUR nebo vyšší.
Slevový kupón neopravňuje zákazníka využívat servis pro VIP klienty. Klient se slevovým kupónem bude odbaven na centrální pobočce, jejíž vchod je z náměstí Franze Kafky č. 2 na rohu ulic Kaprova a Maiselova.
Nejlepší kurzy směnárny Exchange | Měnový kalkulátor | Kontakt
Partnerské weby:Exchange.czKolik.czExchange-valuty.czExchange-devizy.czExchange-VIP.czPlatby-do-zahraničí.cz
Copyright © 2010-2015 OKsoftware|Webmaster|Tento server používá soubory cookie. Pro více informací klikněte zde.